نحوه ثبت و تصویب پروپوزال در سیستم گلستان (دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۰)

۰۹ آبان ۱۴۰۱ | ۱۰:۲۶ اطلاعیه‌ها
تعداد بازدید:۲۰۸

با توجه به تصویب پروپوزال های دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 1400 در جلسات گروه مربوطه، این دانشجویان می بایست تا تاریخ 30/8/1401 مراحل درخواست تصویب موضوع پیشنهادی پایان نامه خود را طبق دستورالعمل زیر تکمیل نمایند.

لازم به ذکر است دانشجویانی که در این ترم موفق به اخذ واحد پایان نامه نشده اند در یک ماه اول اولین ترم اخذ درس پایان نامه فرصت دارند مراحل ذیل را انجام دهند.


در منوی پیشخوان خدمت گلستان به این شرح عمل نمایید:

در پنجره تصویب موضوع و اساتید فعالیت  درخواست جدید ایجاد نموده،  شماره درس مربوط به پایان نامه را انتخاب نموده (201-11-14) سپس نوع تحقیق، زمینه علمی و نوع پایان نامه، عنوان فارسی و انگلیسی، نام اساتید راهنما و مشاور (به ترتیب اولویت) درج نموده و روی دکمه ایجاد کلیک نمایید.  سپس روی لینک ارسال پروپوزال  کلیک نموده،  فایل پروپوزال را ( با فرمت پی دی اف) بارگذاری نمایید. با انتخاب دکمه "بازگشت" به صفحه پیشخوان خدمت بازگشته و دکمه ارسال (آبی رنگ) را انتخاب کرده تا درخواست به استاد راهنمای اول ارجاع گردد.

دانشجویانی که دارای مشاور خارج از دانشگاه می باشند می بایست گواهی اشتغال به کار یا حکم کارگزینی مشاور خود را به صورت فایل پی دی اف در گلستان آپلود نمایند. برای استاد مشاور فارغ التحصیل دکتری، تصویر مدرک تحصیلی و برای مشاور دانشجوی دکتری برگه اشتغال به تحصیل می بایست آپلود گردد.

دانشجو می تواند با مراجعات بعدی به پیشخوان خدمت، گردش کار را مشاهده نموده و از اتمام گردش کار مربوط به خود اطمینان حاصل نماید.

برای ثبت پروپوزال در سایت ایرانداک به این شرح عمل نمایند:

لازم می باشد دانشجو متن کامل پروپوزال تصویب شده را در سایت ایرانداک (تحت عنوان ثبت موضوع پیشنهادی (پیشنهاده) رساله) ثبت و کد ایرانداک ( شماره رهگیری) را دریافت و آن را (پرینت تاییدیه ایمیل شده به دانشجو) پس از تایید و امضای استاد راهنما  به آموزش تحصیلات تکمیلی دانشکده تحویل نمایند. برای دسترسی به سایت ایرانداک از لینک زیر می توانید استفاده نمایید:

https://thesis.irandoc.ac.ir

کلید واژه ها: پایان نامه پروپوزال ارشد ورودی‌های ارشد 1400 ثبت


نظر شما :